s. NIKODEMA LIDIA BORECZEK - Dyrektor Ośrodka Wsparcia.  Posiada wykształcenie wyższe na kierunku pielęgniarstwo,  ukończyła kierunek Nauki o Rodzinie na UKSW, filia w Szczecinie. W Karwowie przebywa od 14 maja 2018 r. Na co dzień zarządza Ośrodkiem i wspiera kadrę. Do Zgromadzenia wstąpiła w 2002 r.

s. KAZIMIERA SYLWIA KRĘGIEL- opiekun. 
Długoletni pracownik domów pomocy społecznej. Specjalista w zakresie art terapii i terapii zajęciowej. W naszym Domu pełni funkcję opiekuna. W Karwowie jest od czerwca 2022 r. Jej ulubionym kwiatem jest słonecznik.


s. CHERUBINA MARZENA GRALA - opiekun. Ukończyła studia licencjackie w zakresie Pedagogiki Specjalnej - Andragogikii Specjalnej w WSPS im. M. Grzegorzewskiej. W Karwowie posługiwała w latach 1999-2002 i ponownie powróciła w styczniu 2020 r. S. Cherubina na co dzień posługuje w kuchni i dba o zaopatrzenie Domu. Jej największą pasją są kwiaty. Do Zgromadzenia wstąpiła w 1985 r.

DANIEL MASŁOWSKI - Psycholog/Psychoterapeuta/Pracownik socjalny  od 2013 r. pracuje w DDM.   Pracuje w kontakcie indywidualnym i grupowym, z dorosłymi i młodzieżą oraz z parami przeżywającymi kryzys w związku. W swoim życiu zawodowym pracował z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.  Obecnie szkoli się w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej.

KINGA ORŁOWSKA I PAWEŁ BŁAŻEJEWSKI - Wolontariusze
Nasi Wolontariusze pracują z nami od września 2022 roku. W ramach współpracy organizują warsztaty, konsultacje i szkolenia dla naszych mieszkańców z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, profilaktyki logopedycznej, psychoedukacji. Służą również pomocą w kwestiach organizacyjno-technicznych.  

W pracach na rzecz Domu wspiera nas:

GRZEGORZ RYKACZEWSKI - pracownik gospodarczy, konserwator, zatrudniony w ośrodku od 2016 r. W zakres jego obowiązków wchodzi koszenie, malowanie, reperowanie usterek.